Hakkımızda

İçinde yaşadığı küçük mutlulukları, sevinçleri, umutları, heyecanlarıyla her çocuğun bir dünyası vardır. Onların kurduğu bu küçük dünyaya girebildiğimiz sürece onlar yaşar, algılar ve izin verirler bize. Bizde çocuğun kendi dünyasında, kendi hayallerinin kahramanı olduğu bir masalı hep çocuk kalmak umuduyla başlatıyoruz.

Masal Başlıyor Anaokulu olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, 3-6 yaş arası çocuklara 12 ay aralıksız olarak, toplam 350 metrekare alanda 3 katlı müstakil bir binada hizmet veriyoruz. Ayrıca okulumuzda bulunan etkinlik sınıfları, sanat ve drama atölyeleri, kum havuzu, aktivite alanı, sokak oyunları alanı, ekolojik bahçe, mutfak, yemek salonuyla öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği bir eğitim ortamı sunuyoruz.

Yarım Gün / Tam Gün Eğitim

Kurumumuz eğitim sisteminde  tam gün eğitim ve yarım gün eğitimi tercih edebilirsiniz.

08-00-13.00 / Sabah Grubu

12.00-17.00 / Öğle Grubu

08.00-17.00 / Tam Gün

Sağlık

Kurumumuzda okul öncesi çocukların düzenli aralıklarla boy-kilo ölçümleri yapılarak dönem içerisinde velilerimizi bilgilendirmek adına doktor görüşmeleri yapılıp, ayrıca çocuklarımızın diş ve genel rutin muayeneleri de gerçekleştirilmektedir.

Aylık Yemek Listesi

Kurumumuz Diyetisyen Yasemin Koyun tarafından çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanan aylık beslenme listelerini aileler ile paylaşarak, günlük besin takibi yapmalarına olanak tanır.

Okul Servisi

Kurumumuzda kendi bünyemize ait servisimiz bulunmaktadır.

Daha fazla sorunuz mu var ?